Która książka Mroza jest najlepsza?

Remigiusz Mróz to pisarz, który ma ponad 30 lat i ponad 30 wydanych tytułów. Nie przywiązujcie się do tej trzydziestki książki – za chwilę będzie to już informacja nieaktualna! Idzie jak burza – każda kolejna książka to bestseller.

Kto raz przeczyta Mroza, po prostu musi sięgnąć po kolejny tytuł. Jeśli nie znacie twórczości Remigiusza Mroza, podpowiadamy Wam, jak się wkręcić w mrozomanię! 

Mróz po raz pierwszy

Remigiusz Mróz pisze kryminały, thrillery i powieści historyczne. Jego książki mają swoje kilkutomowe serie i cykle. Jeśli to Wasze pierwsze spotkanie z tym twórcą, zacznijcie od mocnego kryminału z politycznym tłem, czyli „Lot 202”. Szukacie kryminału z kontekstem historycznym – wybierzcie „Świt, który nie nadejdzie”, traktujący o gangsterce w przedwojennej Warszawie. Mróz przygotował też ofertę dla fanów sci-fi – koniecznie sięgnijcie po „Chór zapomnianych głosów”. 

Książki Mroza na długi urlop

Jeśli należycie do grona osób, które urlop spędzają na czytaniu, mamy dla Was dobrą wiadomość. Remigiusz Mróz napisał serię książek z kryminalnymi zagadkami, które rozwiązuje niebanalna prawniczka – Joanna Chyłka. Ironiczne i inteligentne dialogi głównych bohaterów tak spodobały się czytelnikom, że na ich podstawie powstał serial telewizyjny, który także bije rekordy popularności. Zachęciliśmy Was? Zatem otwierajcie walizkę i wkładajcie do niej kolejne tomy cyklu z Chyłką: „Kasacja”, „Zaginięcie”, „Rewizja”, „Immunitet”, „Inwigilacja”, „Oskarżenie”, „Testament”, „Kontratyp”, „Umorzenie”, „Wyrok” i „Ekstradycja”. Tak tak! To aż 10 tomów prawniczych (i nie tylko) przygód, które wbiją Was w leżak. Obiecujemy, że po pierwszym tomie zostaniecie mrozomaniakami. 

Remigiusz Mróz na weekendy 

Boicie się zaryzykować czytania serii z Chyłką, bo martwi Was brak czasu po urlopie na dokończenie całej serii? Zapraszamy do świata sensacyjnych przygód komisarza Wiktora Forsta. Autor przygotował „zaledwie” pięć tomów: „Ekspozycję”, „Przewieszenie”, „Trawers”, „Deniwelację” i „Zarwę”. Kryminalna intryga, niekonwencjonalne metody śledcze i zbrodnia ubrane w wartką akcję – tego z pewnością nie zabraknie na kolejnych stronach serii. Również polecamy! 

Sprawdź „Hashtag” Mroza

Jeśli chcesz przeczytać jednotomowy thriller psychologiczny, który ma odniesienie we współczesnych mediach społecznościowych – sięgnij po „Hasztag”. Bliska internautom sceneria, bliskie nam wątki, a puenta jak zawsze u Mroza – wyjątkowa, zaskakująca i dająca do myślenia. 

Moglibyśmy wymieniać tak długo. Polecać każdą książkę Remigiusza Mroza, albo spróbować stworzyć ranking książek, które napisał… Ale wiecie co? To bez sensu! Każda jego książka jest wciągająca, intrygująca i warta przeczytania! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *