#esencjainternetu

#Nasze_bio

Dzisiejszy świat to natłok zbędnych, często śmieciowych informacji. Z każdej strony docierają do nas i atakują nas wiadomości które nas nie dotyczą, nie są w obszarze naszych zainteresowań lub są wielokrotnie powielane.

Zanim wpadliśmy na pomysł stworzenia VAXY.PL wielokrotnie w naszych głowach powracała nam myśl stworzenia czegoś na kształt agregatora treści które nas interesują.

Posiadamy portal traviboo.com który jest jest agregatorem wszystkich ofert noclegowych na świecie i to prezentując je z najniższa ceną. Zatem stworzenie podobnego serwisu z treściami które nas interesują było kwestią czasu. Nie interesuje nas polityka, afery czy celebryci. Jesteśmy otwarci i tolerancyjni nie tylko wobec LGBT. Jeśli mówimy patriotyzm to myślimy globalnie o świecie a nie tylko o naszym kraju.

VAXY.PL to serwis, który sami chcemy czytać. Piszemy i publikujemy tylko to, co nas interesuje. Ten serwis jest wielotematyczny tak samo jak wiele tematów nas interesuje. Interesujemy się nowymi trendami, lifestylem, modą, technologiami, kulturą oraz tym, co jest zwyczajnie przyziemne i nas otacza jak dom, ogród czy relacje. Piszemy na luzie, bez spiny i przesadnego blichtru. Bo tego właśnie oczekujemy i szukamy w internecie. Jeśli cenisz podobne wartości to uciąć wygodnie i zanurz w naszym portalu.

Mamy nadzieję być towarzyszem Twojej wolnej chwili, źródłem wiedzy, inspiracji oraz rozrywki…

Nie chcemy my być tylko biernym nadawcą i wydawcą treści. Zależy nam na stałym kontakcie z naszą społecznością. Twoje opinie, pomysły, krytyka czy pochwały są dla nas niezwykle ważne i napędzają nas do działania. Chcemy aby VAXY.PL miało charakter społecznościowy i społeczny. Dlatego zachęcamy właśnie Ciebie do współtworzenia naszego serwisu. Odezwij się do nas i powiedz co myślisz o naszym projekcie a jeśli masz ochotę to zaproponuj coś, dzięki czemu będzie lepszy.

Zapraszamy do współpracy również wydawców, agencje, influancerów, reklamodawców czy osoby szukających nowych wyzwań. W VAXY.PL starczy miejsca dla wszystkich.

#Napisz_do_Nas


  #Kontakt

  epoqum.io
  Wolności 8
  42-270 Karczewice

  Tel.: 502 875 388
  Tel.: 508 332 162
  Email: hello@epoqum.io
  Wydawca serwisu: epoqum.io