Steinhof – prawdziwa polska jakość haków holowniczych i klocków hamulcowych

Zakup produktów importowanych z zagranicy to niekoniecznie najlepszy dostępny wybór. Konsumenci często nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele możliwości mają na wyciągnięcie ręki – np. u Polskich producentów. Jednym z takich przykładów jest firma Steinhof. Chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat i poznać ofertę składającą się m.in. z renomowanych haków samochodowych lub klocków hamulcowych? W poniższym materiale przygotowaliśmy więc szereg istotnych informacji na temat marki.

Marka Steinhof – Ponad 60 lat doświadczenia i rozwoju

Firma Steinhof została założona przez Pana Stanisława Steinhofa w roku 1960. Zaczął on prostej produkcji w przydomowym warsztacie, gdzie posiadał zaledwie kilka najpotrzebniejszych maszyn i zespół składający się z niewielkiej ilości pracowników. Na szczęście stworzenie firmy z pełnym Polskim kapitałem okazało się nie tylko możliwe, ale i bardzo rozwojowe. Głównie za sprawą dobrze dobranego zespołu specjalistów, którzy na podstawie wiedzy potrafili wnieść produkcję Steinhof na najwyższy poziom.

Obecnie Steinhof zatrudnia ponad 230 pracowników, posiada 3 oddziały i można z czystym sumieniem powiedzieć, że jest jednym z największych producentów haków holowniczych w Europie. Do tego zaszczytnego tytułu należy dodać, że Steinhof jest też jednym z największych producentów klocków hamulcowych w Polsce.

Kamienie milowe Steinhof – Poznaj historię

Steinhof to niepodważalny dowód na to, że nie trzeba inwestować ogromnych pieniędzy lub dzieczyć firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży, by stworzyć naprawdę silną i renomowaną markę. Łącząc ze sobą ciężką pracę, wiedzę oraz umiejętności, można naprawdę podbić świat. Steinhof wielokrotnie udowadniał, że produkcja wyrobów jest na naprawdę najwyższym poziomie, dorównując liderom rynku produkcji haków holowniczych i klocków hamulcowych – o czym świadczą zarówno pozytywne opinie zadowolonych klientów, jak i certyfikaty jakości.

Gdzie szukać produktów Steinhof? Jednym z takich rozwiązań jest oczywiście sklep https://esklep.pesta.com.pl/producers/steinhof. Dzięki możliwości kompletowania zamówienia online nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy wybrać asortyment, który Cię interesuje i złożyć zamówienie. Kurier dostarczy wszystkie produkty (niezależnie od tego, czy kompletujesz zestaw składający się wyłącznie z produktów Steinhof, czy też innych firm) prosto pod wskazany adres. Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu i energii. Nie czekaj i już teraz przekonaj się o tym, jakie jest to szybkie, proste i wygodne rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *