Jaki jest najlepszy pomysł na spersonalizowany prezent?

Różnorodność dostępnych prezentów sprawia, że często szukamy czegoś oryginalnego, co jednak będzie wyróżniało się na tle pozostałych. Wybory opierają się nie tylko na upodobaniach osoby, którą chcemy obdarować, lecz także na możliwości personalizacji. W końcu dostosowanie upominku do indywidualnych potrzeb jest bardzo pożądaną cechą. Jaki spersonalizowany prezent będzie najlepszy? Zobacz nasze sprawdzone pomysły!

Czym wyróżnia się spersonalizowany prezent?

Zanim przejdziemy do przykładów, warto wspomnieć pokrótce, czym jest personalizacja i dlaczego warto na nią postawić, wybierając prezent. Personalizowanie polega na dostosowaniu przedmiotu lub usługi do potrzeb użytkownika. Może dotyczyć nadawania wybranych cech lub projektowania go według własnego pomysłu. W kontekście prezentów sprawia, że podarunek wyraża charakter osoby obdarowanej i staje się unikalny, jedyny w swoim rodzaju. Co więcej, wspomniane rozwiązanie pozwala wyzwolić kreatywność i zapomnieć, choć na chwilę o codziennych troskach. Dokładne parametry, które można modyfikować, zależą od produktu, który ma pełnić rolę prezentu.

 

Wspomniany rodzaj prezentów znajdziesz głównie w świecie odzieży i dodatków, a także usług kreatywnych z dziedziny rozrywki. Zobacz nasze propozycje spersonalizowanych prezentów dla niej i dla niego.

Spersonalizowany prezent dla niej

Zastanawiasz się, co oryginalnego podarować mamie, żonie, przyjaciółce lub innej bliskiej kobiecie? Dobrym pomysłem będzie projekt własnej szminki, którego realizacja odbywa się w profesjonalnej pracowni lub online. To usługa umożliwiająca stworzenie produktu do makijażu ust pod okiem doświadczonej wizażystki. W ramach personalizacji można wybrać kolor, konsystencję oraz dodatki, takie jak smak, zapach czy drobinki brokatu. Chyba każda z kobiet w swojej torebce ma choć jeden produkt do ust, a spersonalizowany, będzie wyróżniał się na tle pozostałych.

 

Innym pomysłem jest voucher na projekt torebki. W zależności od tego, na jaką usługę się zdecydujesz, obdarowana będzie mogła zaprojektować ją od podstaw, wybierając wielkość, kształt, oraz kolory lub też zdecydować o jej rodzaju i materiale. Personalizowana torebka to prezent, który doceni każda kobieta, która lubi wyróżniać się z tłumu za pomocą niepowtarzalnych dodatków.

Spersonalizowany prezent dla niego

A co spersonalizowanego możesz kupić mężczyźnie? Naszą propozycją jest koszula szyta na miarę. W końcu każdy mężczyzna, niezależnie od wieku, musi mieć w swojej szafie choć jeden, wygodny egzemplarz. Warto dodać, że tego typu prezent można zrealizować nie tylko w wybranej szwalni, lecz także bez wychodzenia z domu! Jak to możliwe? Wystarczy, że mężczyzna poda wymagane dane, a specjalna aplikacja wykorzystująca sztuczną sieć neuronową, zeskanuje sylwetkę za pomocą aparatu smartfona. Kolejnym krokiem będzie wybór tkaniny, rodzaju linii guzików, kołnierzyka czy mankietu. Po określeniu swoich preferencji, projekt trafia do szwalni, a gotową koszulę dostarcza kurier. Koszula szyta na miarę umożliwia idealne dopasowanie jej do sylwetki, zgodnie z gustem i upodobaniami mężczyzny.

 

Innym, wartym zwrócenia uwagi prezentem dla mężczyzny jest personalizowana mucha. To dodatek, który uzupełni każdą stylizację. W tym przypadku obdarowany również będzie mógł ją stworzyć od podstaw. Warto dodać, że proponowana przez nas mucha powstaje z biodegradowalnego polimeru, który w całości ulega rozkładowi. Ten dodatek z pewnością zwróci na siebie uwagę.

 

Wśród spersonalizowanych prezentów znajdziesz też propozycje, które sprawdzą się na prezent dla każdego — dla niej, dla niego, a także dla dzieci. Jednym z ciekawszych pomysłów jest spersonalizowana gra. Przyszły gracz w specjalnej aplikacji zaplanuje treści i grafiki kart, planszy i innych jej elementów. Gwarantujemy, że taka gra dostarczy wielu pozytywnych emocji i zaskoczy bliskich, których obdarowany może zaprosić do zabawy.

 

Zarówno grę, jak i pozostałe wspomniane przez nas pomysły znajdziesz w serwisie Prezentmarzeń, do którego odwiedzenia gorąco Cię zachęcamy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *