Zaprojektuj prezent na gwiazdkę, który nie przyniesie wstydu!

Mamy listopad, a w galeriach handlowych już pobrzmiewają świąteczne hity. Powoli przypominamy sobie o bombkach i choince, jednocześnie coraz częściej zastanawiając się nad gwiazdkowymi prezentami. Jak co roku wiele z nas będzie czekać do ostatniej chwili z zakupem prezentu i gdy przyjdzie, co do czego najprawdopodobniej sięgniemy po jakiś stary “sprawdzony” klasyk typu skarpety, czy jeden z podarków prezentowanych na łamach popularnych, clickbaitowych toplist świątecznych. Prawda jest taka, że większość prezentów, które dajemy i otrzymujemy szybko wypada nam z pamięci i ląduje w koszu czy szufladzie. Jak tego uniknąć? Znamy jeden prosty i pewny sposób, wystarczy zaprojektować prezent samemu!

Klątwa nietrafionego prezentu i ucieczka w sprawdzoną sztampę

Zdecydowanie najpopularniejszym problemem wśród świątecznych prezento-łowców jest nieznajomość preferencji osoby obdarowywanej. Niezależnie od tego, czy mamy przygotować prezent dla wieloletniego kumpla czy średnio bliskiej cioci, najpewniej zdarzy się tak, że utkniemy bez pomysłu na prezent, nie będąc pewni upodobań obdarowywanego, nawet jeżeli znamy go od lat. Najgorszym rozwiązaniem z tej sytuacji jest pójście w sztamę i kupienie prezentu spod szyldu ‘praktyczne’. Zarówno w dawaniu, jak i otrzymywaniu prezentów liczy się frajda, a podarunki praktyczne, rzadko kiedy się w nią wpisują. Zamiast kolejnej pary skarpet, noży kuchennych czy encyklopedii warto zaryzykować i kupić coś, co faktycznie może obdarowanemu sprawić radość, a jeżeli nawet nie uda nam się trafić to i tak będzie to lepsze niż poddanie się na starcie i wykręcenie się praktycznym bezużytkiem.

Fuzja praktycznego z odjechanym – prezent idealny?

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest w takim wypadku połączenie praktyczności z oryginalnym pomysłem, który ma szansę się spodobać. Bez wątpienia przykładem tego typu prezentów mogą być różnego rodzaju gadżety personalizowane, jak np. etui na smartfon z własną grafiką. Takie prezenty nie tylko przydają się na co dzień, ale także dzięki swojej personalizacji, mogą wyrazić sobą coś znacznie więcej niż tylko typową pamięć upominkową podczas gwiazdki. No dobrze, ale gdzie kupić tego typu etui? Najlepszym miejscem będzie zdecydowanie kreator etui Caseroom, który udostępnia swoim klientom bardzo proste, intuicyjne narzędzie, które w zaledwie kilka kliknięć pozwala stworzyć każdemu unikalne, oryginalne i stylowe etui pasujące na najpopularniejsze modele smartfonów, od Iphone’ów po Samsungi.

redakcja
redakcja
Artykuły: 85

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *