Świąteczny nastrój w twoim domu, czyli jak przygotować salon na święta

Salon to miejsce, gdzie spędzamy najwięcej czasu z całą rodziną. To też przestrzeń naszego odpoczynku i relaksu, w której również przyjmujemy naszych gości. Zatem ta część naszego domu jest swego rodzaju jego wizytówką. Zatem myśląc o dekoracjach świątecznych, myślimy o naszym salonie lub pokoju dziennym.

 

Boże Narodzenie to nie tylko bardzo rodzinne, ale i też najbardziej efektowne święta w naszym kalendarzu. Koniec roku otulony zimową aurą, w blasku świątecznych dekoracji na ulicach naszych miast robi wrażenie i nadaje iście nastrojowego charakteru całej przestrzeni wokół nas. Chcielibyśmy ten klimat przenieść do naszych domów i poczuć tę atmosferę, która łączy w sobie ciepło i pozytywną melancholię, wprawiającą nas w dobry nastrój. Zatem jak udekorować serce naszego domu na święta?

 


Choinka w naszym salonie

Nic tak nie dodaje świątecznego klimatu, jak choinka w salonie. Jej blask zachwyca wszystkich domowników, którzy widząc ją czują, że święta są naprawdę już tuż tuż. Jednak, aby wprawiała w zachwyt i dodawała uroku pomieszczeniu, musi wpisywać się w aranżację wnętrza swoimi dekoracjami. Pomyślisz sobie, ale ile to będzie kosztowało. Tak naprawdę nie są to wydatki zbyt wielkie, o ile udamy się do odpowiedniego sklepu stacjonarnego.

W sklepach Pepco już teraz można wybrać szeroki asortyment ozdób choinkowych w kilku stylach. Znajdą się tu bombki choinkowe w oryginalnych wzorach, kolorach, kształtach i wielkościach za kilka lub kilkanaście złotych. Światełka choinkowe, łańcuchy i różnorodne zawieszki dostępne w sklepach Pepco mogą stanowić dekoracyjną inspirację, która pozwoli stworzyć swoją niepowtarzalną formę drzewka choinkowego.

Jeżeli posiadasz dekoracje z zeszłego, to najwyższy czas zrobić w nich remanent i sprawdzić czego ci brakuje lub co warto zmienić i dokupić coś nowego dla odświeżenia wyglądu twojej drzewka na święta. Warto zadbać o oryginalny i niepowtarzalny wygląd naszej choinki, aby zawsze zachwycała nas swoim widokiem. Pepco pozwoli ci wybrać ozdoby choinkowe pasujące do twoich dekoracji.

Świąteczne dekoracje wprowadzają klimat

 

Choinka to najważniejszy element świąt Bożego Narodzenia, ale to nie wszystko, aby cieszyć się prawdziwą świąteczną atmosferą. Ważne są również dodatki do domu, które wprowadzą nastrój. Dlatego już dziś zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą dekoracji świątecznych dostępnych w sklepach Pepco. Szeroki asortyment świec, świeczników, oświetlenia ledowego oraz poduszek, obrusów i serwetek w świątecznych wzorach dodadzą charakteru każdemu wnętrzu. Wybierz się do Pepco i sprawdź, jak możesz zmienić swoje wnętrze na święta za stosunkowo niewielkie pieniądze. Całość zaserwowana do łóżka (wooooow!) i to na nowej, uroczej zastawie śniadaniowej, którą wyszperałam ostatnio w Pepco (sieć zaprosiła mnie do jednego ze sklepów, gdzie mogłam sprawdzić ich najnowsze kolekcje).

 

Artykuł powstał wspólnie z naszym partnerem, siecią sklepów PEPCO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *