Słodki upominek dla gości weselnych – czekoladki ślubne

Przygotowania do ślubu oraz wesela to okres dość napięty. W końcu jest tyle do zrobienia. O tylu rzeczach, zarówno urzędowych, jak też związanych z samą organizacją wesela trzeba pamiętać. Bardzo pomocny w ogarnięciu “przedweselnego chaosu” będzie organizer oraz kalendarz, które pozwolą na zapisywanie ważnych informacji, spotkań. Lista rzeczy do zrobienia może być na prawdę długa. Trzeba przecież pamiętać o elementach stroju Państwa Młodych, dekoracji sali, zaproszeniach, winietkach. W dobrym guście są także podziękowania dla gości.

Dla każdego coś słodkiego

Czekoladki ślubne personalizowane to świetny sposób, by podziękować gościom weselnym za ich obecność.

W końcu dzień ślubu to wielkie wydarzenie. Biorą w nim udział nie tylko rodzice, ale również dalsza rodzina, czy bliscy znajomi. Przyjęło się, że upominki są obowiązkowym elementem wesela.

Jako ludzie przykładamy wiele uwagi do drobiazgów, w końcu to właśnie małe rzecz składają się na dopracowaną całość. Tak samo jak w życiu małżeńskim poszczególne, czasem błahe i prozaiczne chwile wywołują ciepło na sercu, tak również właśnie drobne upominki świadczą o tym, iż ktoś nie tylko postarał się o odpowiednią oprawę wesela, ale również pomyślał o wszystkim. Taki upominek to miły akcent, który niejednokrotnie wywołuje uśmiech na twarzy gości weselnych.

Czekoladki jako ozdoba stołu kawowego

Bardzo popularnym miejscem na weselach jest stół z kawą i herbatą. To również przestrzeń, na której można ułożyć czekoladki, chociażby z napisem „Dziękuję” lub inicjałami Państwa Młodych oraz datą ślubu.

Słodki kącik zyska wizualnie dzięki tego rodzajowi subtelnym elementom. Możliwości z ich zastosowaniem jest naprawdę wiele. Czekoladki mogą znaleźć się również po prostu ładnie wyeksponowane na stołach weselnych.

Nie jest powiedziane, że słodka czekoladka to jedyny upominek, jaki można wręczyć gościom weselnym. Może stanowić tylko akcent, elegancką formę podziękowania, jak również bardziej uniwersalny sposób na wyrażenie swojej wdzięczności za obecność.

Wszystkie czekoladki są zapakowane w sposób bardzo estetyczne. Nadruki na papierkach cieszą oko, a jednocześnie są bardzo przemyślane pod kątem kolorystyki. Goście mogą spokojnie nacieszyć podniebienie ich smakiem, natomiast sam papierek z nadrukiem pozostawić na pamiątkę.

Spójny motyw dekoracyjny

Skoro już przywiązywać uwagę do detali, to również samego opakowania czekoladek. Można zdecydować na wybór konkretnego motywu kolorystycznego, jak na przykład Słoneczna Cytryna. Bardzo gustownym elementem mogą okazać się czekoladki z kolekcji „Marsala”, których kolorystyka utrzymana jest w tonacjach bordowych. Bardzo wyraziste, a jednocześnie eleganckie i klasyczne rozwiązanie na stworzenie pięknej dekoracji na weselnym stole. Dla osób, które poszukują czegoś odmiennego i lekkiego pod względem wizualnym, doskonałym wyborem mogą okazać się czekoladki Vintage Lance. Dzięki temu czekoladki można dopasować do motywu kolorystycznego, który wiedzie prym na sali weselnej.

Eleganckie i subtelna forma ozdoby

Czekoladki zapakowane są w złote opakowania lub srebrne. Kolory te są bardzo popularne wśród elementów wystroju wnętrza sal weselnych. Jednocześnie są rozwiązaniem bardzo uniwersalnym. Złoty oraz srebrny to kolory szlachetne, które doskonałe łączą się z innymi ozdobami, zarówno w barwach takich, jak biel, ale również bordo, zieleń, czy écru.

Czekoladki personalizowane oraz uniwersalne

Podstawową różnicą w tych czekoladkach jest rodzaj nadruku. W przypadku tych personalizowanych na opakowaniu czekoladki znajdują się inicjały Państwa Młodych wraz z datą ślubu. Dlatego tak opakowana czekoladka może stanowić świetną formę pamiątki dla gości weselnych.

Wśród czekoladek uniwersalnych najczęściej spotykane są te z napisem „Dziękuję” umieszczonym na opakowaniu czekoladki. Taki motyw może przede wszystkim upiększać słodki kącik na sali weselnej, gdzie spełni również swoją funkcję dekoracyjną. Może również stanowić dodatek do filiżanek z kawą, czy herbatą, które podaje obsługa po jednym z ciepłych posiłków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *