Seks na pierwszej randce

Możesz być zaskoczony – jest wiele kobiet, które nie wykluczają seksu na pierwszej randce. Jednak zanim zaczniesz czytać dalej, pamiętaj – nie ma gwarancji, że możesz uprawiać seks z każdą kobietą, z którą się spotykasz. Jeśli zastosujesz poniższe proste wskazówki i techniki, znacznie łatwiej będzie ci położyć się z kobietą do łóżka. Nawet gdy po raz pierwszy zabierzesz ją na randkę.

Wpraw ją w odpowiedni nastrój

Aby kobieta się podnieciła, musi czuć się nieskrępowana i seksualna. Aby to poczuła, będziesz musiał sam to „zaprojektować” (znane jako odzwierciedlanie w programowaniu neurolingwistycznym i hipnozie). Oznacza to, że jeśli sam poczujesz się w ten sposób, przeniesiesz to uczucie na nią, zwłaszcza gdy nawiążesz z nią pewien stopień relacji.

Kiedy z nią rozmawiasz, nie mów wprost o seksie. Zaangażuj ją w neutralne tematy, dopóki nie da ci wskazówek, że robi się napalona. Ponadto ważne jest, abyś zachował spokój i nie był w potrzebie. Niewielka oznaka zdenerwowania zostaje „wzmocniona” u kobiety i jest to dla większości zniechęcenie. Zachowaj spokój.

„Odizoluj” ją

Aby przenieść sprawy na wyższy poziom, musisz sprawić, by była z tobą sama. Jeśli jesz z nią kolację, zaproponuj zabranie jej do baru na drinki po posiłku.

Pamiętaj, że nie możesz wprost powiedzieć jej aby uprawiała seks. Jeśli cię lubi, będzie chciała się z tobą przespać. Lecz będziesz musiał dać jej „niewinną wymówkę”. Poproś ją, aby wróciła do Ciebie i przejrzała Twoją kolekcję DVD lub pokazała jej kupiony wcześniej obraz.

Ważne jest, aby zadbać o odpowiednią logistykę tak, aby nie było żadnych problemów podczas „lokalizacji” (ewentualnie do sypialni). Na przykład możesz zaprowadzić ją do baru, który znajduje się w odległości spaceru od twojego miejsca zamieszkania.

Pamiętaj, że kobieta zasadniczo różni się od mężczyzny, jeśli chodzi o podniecenie. Pożądanie seksualne mężczyzny jest „natychmiastowe”. Z drugiej strony kobieta musi się powoli nagrzewać (tak jak żelazko). Miej to na uwadze!

Artykuł opracowany wspólnie z https://feellove.pl

 

redakcja
redakcja
Artykuły: 85

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *