#esencjainternetu

Profesjonalne a amatorskie tworzenie stron

0 18 766

Internet to potężne narzędzie oraz kanał, dzięki któremu można dotrzeć do nowych klientów, poszerzyć rynek zbytu. Z tego względu, każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą, powinien posiadać stronę internetową, by było go widać, można go znaleźć i poznać.

W jaki sposób można stworzyć stronę internetową?

Możliwości stworzenia strony jest kilka:- można to zrobić samodzielnie,- można skorzystać z płatnych lub darmowych kreatorów,- można zlecić stworzenie strony profesjonalistom.Strony stworzone przez amatorów łatwo rozpoznać – czasem po słabej jakości lub nieobrobionych zdjęciach, czasem po jakości i stylu tekstów. A co najważniejsze – te strony „wiszą” w internecie, gubią się w natłoku innych stron, nie „pracują’, nie są widoczne. Słowem mówiąc – nie są skuteczne.

Pozycjonowanie stron internetowych

Aby dana strona internetowa pojawiała się wysoko na liście wyszukiwanych fraz, musi być pozycjonowana. Pozycjonowanie stron Warszawa, to nic innego jak szereg działań w marketingu, które są związane z kształtowaniem wizerunku oferty lub produktu, kreowaniem takiego ich obrazu wśród nabywców, który będzie się wyróżniał na tle innych produktów, marek czy firm konkurencyjnych. Pozycjonowanie stron internetowych najczęściej bazuje na technikach nie w pełni zgodnymi z wytycznymi wyszukiwarek, bardzo często wykonywane jest razem z działaniami SEO.

Kto pozycjonuje strony?

Pozycjonowanie znajduje się w ofertach profesjonalnych agencji, które zajmują się m.in. tworzeniem stron. Zlecenie agencjom stworzenia i pozycjonowania strony jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ od początku do końca będzie ona stworzona pod kątem wyłapywania przez roboty Google – strona będzie atrakcyjna – treściwa, merytoryczna, bogata w obrazki, filmy, formularze i media. Stworzona przez profesjonalistów strona posiada odpowiednio dobrane meta tagi, przyjazne linki oraz co najważniejsze szybko się ładuje. Oczywiście, można zlecić agencji pozycjonowanie istniejącej już strony – wiąże się to jednak z dużymi przeróbkami (sprawdzenie i poprawienie ewentualnych błędów oraz, niedociągnięć, przez które strona nie osiąga zamierzonych wyników), a te, jak wiadomo, zajmują najwięcej czasu. Profesjonaliści w pierwszej kolejności ustalają słowa kluczowe (np. reklama w internecie warszawa), następnie optymalizują stronę m.in. kod strony, ilość i jakość treści, szybkość strony, znaczniki meta title i description. Ostatnim krokiem jest wzmocnienie strony poprzez pozyskiwanie linków z dobrej jakości, zewnętrznych stron internetowych.

Dodatkowe korzyści?

Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z agencją, w pakiecie otrzymują np. pomoc w redagowaniu i uzupełnianiu strony internetowej, w rozwiązywaniu problemów z pocztą, serwerem, domenami, doradztwo w zakresie działań reklamowo-internetowych. Bardzo ważne jest to, aby nawiązać ze sprawdzoną i profesjonalną agencją, której usługi są na naprawdę wysokim poziomie jak np. Blumo, którą można łatwo znaleźć wpisując w wyszukiwarkę frazę „agencja seo„.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.