#esencjainternetu

Pomysł na prezent z okazji baby shower 

0 58

Dość nową tradycją, która gości coraz częściej w domach przyszłych rodziców, jest baby shower. To impreza, na której obwieszcza się informację o płci dziecka, świętuje się przejście kobiety w mamę i wręcza prezenty dla maluszka.

Baby shower może być także zorganizowane po porodzie, kiedy maluszek jest już na świecie i jest wtedy uroczystością mającą na celu powitanie dziecka w rodzinie. Dziś przygotowaliśmy dla Was sprawdzone pomysły na prezent z okazji baby shower. 

Jakie prezenty kupować na baby shower?

Kupując prezent z okazji baby shower, można wybrać jedną z dwóch dróg prezentowych. Pierwsza to droga na skróty – można kupić słodkie, malutki bodziaki, maskotki lub grzechotki. Tylko trzeba pamiętać, że rodzice takich prezentów dostaną wiele, części śpioszków mogą nawet nie zdążyć założyć maleństwu. Drugą drogą są prezenty przemyślane, z pogranicza praktyczności, za które rodzice będą wdzięczni. Część z tych prezentów będzie do użycia za kilka miesięcy, ale rodzice będą mieli okazję się z nimi i ich użytecznością zapoznać. Do takich prezentów zaliczyć można śpiworki do wózeczków, pościele, kocyki wykonane z miękkiego minky czy organizery do wózka, dostępne w manufakturze Smyklove: https://smyklove.pl/kategoria/organizery-do-wozka/. Przy organizerach warto zatrzymać się na dłużej, bo to wspólny prezent dla dziecka i mamy. 

Organizery do wózka to torby, które zaprojektowane są pod potrzeby mamy i wygodne przechowywanie akcesoriów dla dziecka w czasie wyjścia z domu. To takie niezbędniki z zapasowymi pieluszkami, ubrankiem, mokrymi chusteczkami, smoczkiem i butelką. Są tak zaprojektowane, że mama wygodnie schowa w nim portfel, klucze i telefon – i wygodnie odepnie od wózka, żeby zarzucić sobie na ramię. Organizery są bardzo estetyczne, wykonane w typowo kobiecych wzorach. Niczym nie przypominają toreb na wyprawkę dla malucha, które dołączone są do wózka z gondolą. Ich zaletą jest to, że swobodnie można je zapiąć do każdego modelu wózka. 

Prezenty dla wygody maleństwa

Ciekawym pomysłem na prezent z okazji baby shower jest wkładka do wózka od Smyklove, wykonana z wysokogatunkowych materiałów. Wkładki można spersonalizować pod konkretny rodzaj wózka, dzięki czemu montuje się ją do wózka w wygodny sposób, który następnie zapewnia bezpieczeństwo dziecku podróżującemu w wózku. Wkładka pozwala utrzymać wózek w czystości – co sprawdza się szczególnie przy dzieciach korzystających z wózków spacerowych i w których podróżują w pozycji siedzącej, pozwalającej im na urozmaicanie spacerów drobnymi przekąskami, tak często wcieranymi w oparcie lub pałąk. 

Wkładki wyposażone są w poduszki – w kształcie motyka, który pełni funkcje amortyzujące i przeciwwstrząsowe lub w kształcie misia, która tworzy uroczy dodatek dla malucha. Część wkładki, na której dziecko opiera nóżki, wykonana jest z nieprzemakalnego, plamoodpornego materiału, zatem po jesiennym spacerze wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką, by pozbyć się śladów z błota. 

Dlaczego warto kupować przemyślane prezenty na baby shower? 

Prezenty na baby shower powinny być kupowane po konsultacji z rodzicami lub poznaniu ich potrzeb. Rodzice na pewno zgromadzili już sporą ilość prezentów dla swojego maluszka. Po co dublować zabawki, skoro można wybrać piękny upominek, który będzie chętnie wykorzystywany przez długi czas i ułatwi odnalezienie się w nowej codzienności? 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.