Podkreślenie oprawy oczu: jakie zabiegi wybrać?

Odpowiednio podkreślone oczy dodają urody, sprawiając, że twarz staje się ładniejsza i bardziej wyrazista. Nic więc dziwnego, że coraz więcej kobiet decyduje się na trwałe zaakcentowanie oprawy oczu w salonach kosmetycznych. To duża oszczędność czasu i pewność pięknego wyglądu – niezależnie od pory dnia czy umiejętności wykonywania makijażu.

Rodzaje zabiegów upiększających

W ostatnich latach ogromną popularnością cieszy się przedłużanie rzęs. To zabieg nie tylko bezbolesny, ale też całkowicie bezpieczny dla naszego wzroku i rzęs. Salon kosmetyczny Kleopatra  w Poznaniu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek, oferując dwie metody wykonania stylizacji rzęs. Każda z nich pozwala nadać oku odpowiedni kształt, wizualnie je powiększyć i zagęścić rzęsy, by wyglądały naturalnie lub… spektakularnie – w zależności od potrzeb i preferencji. Dlatego jeśli marzą Ci się piękne rzęsy, sprawdź: https://www.salonkleopatra.com.pl/oferta/przedluzanie-rzes

Dla osób, które chcą jedynie delikatnie podkreślić oprawę oczu, idealna będzie henna brwi lub rzęs. To metoda, która daje możliwość osiągnięcia głębszego spojrzenia za pomocą wodoodpornej koloryzacji. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości produktów efekty utrzymują się do 6 tygodni.

Z kolei zabiegane kobiety z pewnością docenią możliwość wykonania trwałego makijażu, który pozostanie z nimi na dłużej i sprawi, że będą mogły cieszyć się perfekcyjnym wyglądem bez względu na okoliczności. Więcej informacji o makijażu permanentnym znajdziesz tutaj: https://www.salonkleopatra.com.pl/oferta/makijaz-permanentny

Zabiegi upiększające oczy – komu są polecane?

Zarówno przedłużanie rzęs, jak i makijaż permanentny szczególnie chętnie wybierany jest przez kobiety, które mają rzadkie, krótkie rzęsy i jasną oprawę oczu. Takie rozwiązanie świetnie podkreśla spojrzenie, poprawia samoocenę i jest niezwykle wygodne – zwłaszcza dla zapracowanych lub aktywnych kobiet, ponieważ dzięki temu nie marnuje się czasu na codzienny make-up.

Który zabieg wybrać?

Wybór zabiegu powinien być uzależniony od tego, jakiej trwałości i efektu oczekujemy. Jeśli zależy nam, by uzyskany rezultat był widoczny na bardzo długo, to w tej kwestii bezkonkurencyjny jest makijaż permanentny. Dzięki niemu możemy cieszyć się wolnością bez potrzeby nakładania makijażu nawet przez kilka następnych lat. Szczególnie warto rozważyć wykonanie trwałej kreski na powiece, ponieważ to ponadczasowy aspekt makijażu, a jednocześnie dość trudna umiejętność. Gdy chcemy przede wszystkim uzyskać efekt bujnych rzęs, to idealne będzie ich przedłużenie. Zabieg ten optycznie powiększy oko i podkreśli walory naszej urody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *