Pigmenty do makijażu permanentnego do salonu. Tylko od Hanami

Stoisz przed zakupem pigmentów do makijażu permanentnego do swojego salonu? Nie trać czasu i pieniędzy na półśrodki. Postaw na najwyższą jakość i wybierz sprawdzone na rynku barwniki marki Hanami. Dlaczego warto je wybrać? O tym dowiesz się w poniższym artykule.

Pigmenty do makijażu permanentnego do salonu – jakość na pierwszym miejscu

Wybierając pigmenty do makijażu permanentnego do profesjonalnego salonu, musisz kierować się przede wszystkim najwyższą jakością. Dlaczego jest to takie ważne? Pamiętaj, że chodzi tu głównie o efekt końcowy, a także bezpieczeństwo Twoich klientów. Stosując tusze gorszej jakości, które po niedługim czasie stracą swoje walory, a w niektórych przypadkach podrażnią skórę, możesz liczyć się z tym, że klienci już nie wrócą do Twojego salonu. Jeśli chcesz świadczyć usługi na najwyższym poziomie, postaw na sprawdzone rozwiązania takie jak pigmenty do makijażu permanentnego Hanami.

 

Premium Club Hanami

Hanami specjalnie dla miłośników Marki stworzyło Premium Club, czyli ekskluzywna ofertę z produktami i usługami w najniższych cenach.

 

Oferta Hanami Pigments Premium to:

 • Stały rabat 20%,
 • Darmowa dostawa,
 • Dostęp do materiałów szkoleniowych,
 • Specjalne oferty, dodatkowe promocje,
 • Możliwość kupna produktów w przedsprzedaży,
 • Wymiana punktów na nagrody.

 

Aby dołączyć do klubu należy wykupić dostęp, który obowiązuje przez rok czasu. Koszt takiej usługi to jedyne 1590zł. 

 

Barwniki do makijażu permanentnego Hanami – 3 powody, dla których warto je wybrać

Hanami Pigments to seria profesjonalnych barwników, które od wielu lat wykorzystywane są przez linergistów i kosmetyczki na całym świecie. Czym wyróżniają się i jakie są produkty Hanami? 

  • Nadzwyczajna jakość potwierdzona testami – pigmenty do makijażu permanentnego Hanami są klasą w samą sobie. I nie chodzi tutaj tylko o pochlebne opinie, które panują wśród profesjonalistów, którzy sięgnęli to produkty tej firmy, ale również o szereg testów, którym zostały poddane barwniki. Badania wykazały, że tusze Hanami posiadają niezwykle dopasowany skład.
 • Przyjazne organizmowi – mówiąc o składzie, warto wspomnieć o tym, że pigmenty Hanami są całkowicie bezpieczne w użytku na skórze. Wolne są one od substancji, które można znaleźć w gorszej jakości produktach (mowa tutaj m.in. o tlenkach żelaza czy alkoholu etylowym).
 • Innowacyjne dzięki technologii Novoxx® – wszystkie pigmenty Hanami powstały w opatentowanej technologii Novoxx®, która zapewnia nie tylko bezpieczeństwo dla organizmu, ale również wpływa na szybsze gojenie się ran. Co więcej, substancje zawarte w tuszach działają również przeciwzapalnie, zabijając dodatkowo bakterie.
 • Mocne napigmentowanie – duże stężenie pigmentu sprawia, że tusze są nadzwyczajnie trwałe. Dzięki temu piękny efekt utrzymuje się na długi czas i eliminuje konieczność wprowadzania dodatkowych poprawek przez linergistę.
 • Nasycenie kolorów – pigmenty Hanami wyróżniają się wysokim nasyceniem kolorów. Dzięki temu doskonale prezentują się w każdym świetle – niezależnie od rodzaju cery.

Hanami to nie tylko wysokiej klasy pigmenty. Firma organizuje również szkolenia z makijażu permanentnego, z których skorzystało wiele zadowolony kursantów, którzy dziś pracują w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *