Nowoczesne narożniki na wymiar – co warto o nich wiedzieć?

Nowoczesny salon w dzisiejszych czasach to bardzo często synonim minimalizmu. Duża przestrzeń, mała ilość mebli i elegancki dobór kolorystyki. Niestety najtrudniejszym zadaniem jest w takim przypadku dobór mebli. Trudno jest znaleźć narożnik, który idealnie by pasował wymiarami do wnętrza i jednocześnie spełniał oczekiwania funkcjonalne i wizualne. Bardzo często w takim przypadku szukamy nieco mniejszego narożnika, a gdzieś obok dodajemy małe półeczki czy szafki wolnostojące, by jakoś to wyglądało.

Dzisiaj jednak istnieje znacznie lepsze, nieco inne rozwiązanie. Nowoczesne narożniki na wymiar to idealny wybór dla każdego, komu zależy na perfekcyjnej aranżacji wnętrza. To rozwiązanie dla osób, które chcą wybrać samodzielnie styl, wygląd i funkcjonalność narożnika, jednocześnie nie będąc ograniczonym do bardzo małej ilości modeli z powodu konieczności doboru odpowiednich wymiarów.

Dlaczego nowoczesne narożniki na wymiar są tak popularne?

Możliwość samodzielnego wyboru modelu i dopasowania wymiarów do pomieszczenia ma wiele atutów. Po pierwsze znacznie szybszy wybór – niektórzy, dopasowując model do wymiarów w salonie, spędzają w sklepach długie godziny, a kiedy w końcu im się dany model spodoba – okazuje się, że wymiary nie są właściwe. W przypadku nowoczesnych narożników na wymiar samodzielnie wybierasz narożniki spośród wielu dostępnych na stronie kamadomeble.pl modeli i decydujesz o tym, jakie narożnik będzie miał dokładnie wymiary.

Jakie nowoczesne narożniki możemy zamówić na wymiar?

Poszukując odpowiedniego, nowoczesnego narożnika na wymiar do salonu tak naprawdę nic nas nie ogranicza. Oferty są bardzo zróżnicowane i znajdziemy zarówno modele minimalistyczne, jak i niskie oraz te, które idealnie nadają się do wspólnego picia kawy czy herbaty w salonie z gośćmi. Możliwe również są nieco większe, wyższe narożniki z funkcją spania, które dzięki swojej wielofunkcyjności mogą pełnić ozdobę salonu, wygodne miejsce do popołudniowego odpoczynku, a nawet być wygodnym miejscem do spania dla gości.

Do wyboru mamy również narożniki jednokomorowe i wielokomorowe, dzięki czemu taki nowoczesny narożnik może pełnić funkcję miejsca do przechowywania pościeli, poszewek lub czegokolwiek innego. Nowoczesne narożniki wielokomorowe są naprawdę pojemne. Co więcej, niektóre modele są wyposażone w dodatkowe, niewielkie schowki, co jest bardzo przydatne oraz regulowane zagłówki, które jeszcze bardziej pozwalają dopasować indywidualnie narożnik do własnych potrzeb, podnosząc komfort korzystania z niego.

Nowoczesne narożniki na wymiar – cena

Wśród wielu klientów panuje przekonanie, że meble na wymiar są 2-3 razy droższe niż standardowe i dlatego większość zainteresowanych osób często nawet nie sprawdza takiej oferty. Nic bardziej mylnego! W dzisiejszych czasach produkcja jest tak rozwinięta, że bez problemu można znaleźć oferty mebli na wymiar w zbliżonych cenach do standardowych narożników. Daje to jednak klientom znacznie większe pole manewru przy wyborze produktu i przede wszystkim zazwyczaj pozwala w stu procentach odzwierciedlić własne plany i oczekiwania w rzeczywistości. Już nie musisz iść na kompromis i wybrać tego, co pasuje pod względem wymiarów. Wybierz to, co Ci się podoba, a wymiar możesz dopasować do własnego wnętrza.

redakcja
redakcja
Artykuły: 85

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *