Magazyn celny, usługi transportowe

Dobrze zrealizowany transport to podstawa, aby można było mówić o płynnym przewozie towarów na arenie międzynarodowej. Już sam dobór odpowiedniego środka ma ogromne znaczenie, zorganizowanie wszystkiego pod kątem logistycznym staje się nie lada wyzwaniem. Niezbędna jest niezawodna flota, nie może zabraknąć również doświadczonych i kwalifikowanych przewoźników. Najlepszym rozwiązaniem staje się wobec tego skorzystanie z kompleksowych usług firmy transportowej w systemie door to door.

W logistyce postaw na doświadczonych profesjonalistów w postaci firmy Agroland-Cargo

Międzynarodowy Transport Drogowy Agroland-Cargo działa na rynku już od kilkudziesięciu lat, firma powstała w 1992 roku. Oferta zawiera szereg usług, można liczyć na obsługę wielu rynków. Prężnie rozwija się w dziedzinie transportu drogowego, morskiego i kolejowego, oferuje kompleksowe rozwiązania logistyczne. Obejmuje ona skład celny, magazyn czasowego składowania w przeróżnych punktach na terenie Europy. Możliwe jest także przewiezienie kontenerów transportem intermodalnym, dzięki ścisłej współpracy z Państwem Środka.

Firma Agroland-Cargo należy do Polskiej Izby Spedycji i Logistyki oraz Rady Koordynacyjnej ds. Przewozów Koleją Transsyberyjską. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie https://www.agroland.pl/. Współpraca z profesjonalistami to gwarancja szybkiego zrealizowania transportu, bezpieczeństwa, pomocy w różnych kwestiach związanych z transportem towarów od producenta do odbiorcy końcowego. Przetransportowane zostaną zarówno przesyłki drobnicowe, jak i ładunki ponadgabarytowe. Logistykę towarów warto powierzyć doświadczonym specjalistom, którzy zoptymalizują cały proces pod względem czasu i kosztów.

Na jakie usługi można liczyć?

Firma Agroland-Cargo ma w ofercie między innymi transport morski, a zakres działania obejmuje wszystkie kraje świata. Realizacją zlecenia zajmują się wykwalifikowani pracownicy, którzy doskonale znają specyfikę frachtu morskiego. Można liczyć na jak najlepsze zabezpieczenie przewożonych ładunków, aby dotarły w nienaruszonym stanie do miejsca docelowego oraz na elastyczną ofertę i terminowość. Usługi skierowane są do wszystkich przedsiębiorstw, które dokonują wymiany handlowej z różnymi krajami, bez względu na rodzaj ładunków, ich wielkość i ilość. Towar zostanie objęty ubezpieczeniem, więc w razie jego zniszczenia lub zgubienia, co jednak zdarza się bardzo rzadko, klient odzyska jego pełną wartość.

Usługi świadczone są na najwyższym poziomie, jednocześnie można liczyć na atrakcyjne stawki, konkurencyjne ceny. Agroland-Cargo zajmuje się obsługą celną, gwarantuje rozmaite ułatwienia i uprawnienia w związku ze statusem AEO. Wiąże się to z ograniczeniem formalności do minimum, mniejszą ilością kontroli fizycznych, co dotyczy też dokumentacji. Można wybrać miejsce przeprowadzenia kontroli, pozyskać powiadomienia o wytypowaniu przesyłek. Oferta firmy Agroland-Cargo obejmuje również usługi magazynowania, transport kolejowy i drogowy oraz usługi ubezpieczeniowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *