#esencjainternetu

Dopasowanie grzejnika do wnętrza

0 18 326

Aranżacja wnętrz to obecnie duży trend – każdy marzy, aby zamieszkać w estetycznym i przytulnym mieszkaniu.

Ogromną wagę przykłada się obecnie do najmniejszych detali, aby całość tworzyła spójną kompozycję. W nowoczesnym wystroju istotnym punktem stały się również grzejniki dekoracyjne. Oprócz oczywistego aspektu użyteczności, czyli zapewniania ciepła, zyskały one nową rolę elementu dekoracyjnego.

Grzejniki dekoracyjne – istotny element wystroju wnętrz

Producenci grzejników oferują nam obecnie szeroką gamę modeli grzejników dekoracyjnych, dopasowanych do poszczególnych pomieszczeń. Znajdziemy grzejniki łazienkowe czy grzejniki pokojowe w wielu rozmiarach, kształtach i wykonane z różnych materiałów. W doborze grzejnika dekoracyjnego warto najpierw przemyśleć i zaplanować jego położenie – zamieścić go na rozkładzie pomieszczenia. Musimy wiedzieć, na jakie wymiary możemy sobie pozwolić – czy będzie to grzejnik pokojowy poziomy pod oknem, grzejnik łazienkowy pionowy czy może grzejnik dekoracyjny z płaską płytą na wolnej ścianie. Na ciemnym korytarzu można pomyśleć o grzejniku dekoracyjnym z funkcją dodatkowego oświetlenia lub z lustrem.

W kwestii montażu praktycznie nie istnieją ograniczenia techniczne – liczy się powierzchnia i pomysł na aranżację. Tradycyjna wersja grzejnika pokojowego, umieszczonego „pod oknem” to już przeszłość – brzydkie, żeliwne kaloryfery starej daty musiały być ukrywane, a nowoczesne grzejniki dekoracyjne to ozdoba dla pomieszczenia!

Grzejniki pokojowe – nieoczywisty efekt dekoracyjny

Obecnie, podczas urządzania mieszkania, decydujemy się na wybór wiodącego stylu panującego w mieszkaniu np. loftowego czy skandynawskiego. Na stronie artykulygrzewcze.com znajdziemy grzejniki dekoracyjne dopasowane właśnie do wybranego stylu np. grzejniki pokojowe loftowe o surowej, industrialnej formie czy grzejniki pokojowe żeliwne retro do wnętrz inspirowanych vintage.

Dla miłośników awangardowych, nietypowych kształtów polecamy grzejnik pokojowy w formie fali AG Grzejniki Design Wave czy dekoracyjne grzejniki pokojowe o kształcie kwadratu, trójkąta czy koła. Dla osób posiadających duże przestrzenie przygotowana jest sekcja poświęcona grzejnikom dekoracyjnym o dużej mocy grzewczej.

Grzejniki łazienkowe – modelowy zawrót głowy

Firma AG Grzejniki Design na swojej stronie artykulygrzewcze.com przygotowała niezwykle szeroką gamę modeli grzejników łazienkowych. Zgodnie z hasłem przewodnim „ciepło, które zdobi”, Twoja łazienka ma szansę zostać wyposażona w niezwykle estetyczne, nowoczesne i funkcjonalne, dekoracyjne grzejniki łazienkowe.

W ofercie znajdziemy tradycyjne, drabinkowe grzejniki łazienkowe w różnych wariantach np. grzejniki łazienkowe Radox Scala Chrom, Radox Neos czy Radox Sunny Chrom. Nie zabrakło również awangardowych, nietypowych propozycji przyciągających wzrok, m.in. grzejnik łazienkowy Radox Combi, będący jednocześnie rzeźbą przestrzenną w Twojej łazience, Radox Serpentine w kształcie serpentyny czy grzejnik łazienkowy Radox Snake w kształcie węża. W łazience liczy się praktyczny aspekt, czyli w głównej mierze możliwość wysuszenia ręczników. Na artykulygrzewcze.com znajdziemy modele nie tylko użyteczne, ale zachwycające designem i pomysłowością wykonania, np. model Cordivari Hand, przypominający grzebień. Bez problemu można znaleźć model dekoracyjnych grzejników łazienkowych zarówno do wnętrz minimalistycznych – Koer Cor-Kore Mira, jak i luksusowych – złocony wariant AG Design Toro.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dekoracyjnych grzejników dekoracyjnych: pokojowych i łazienkowych firmy AG Grzejniki Design – zapewnij swoim wnętrzom ciepło, które zdobi!

 

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.