Grzejnik jest istotnym elementem dekoracji

Grzejniki dekoracyjne są świetnym uzupełnieniem aranżacji wnętrz – nie tylko tych nowoczesnych. Wymiana kaloryfera na grzejnik dekoracyjny może nadać każdemu pomieszczeniu nowego charakteru. Oprócz ozdobnych walorów, nowoczesna technologia wykorzystywana przy ich tworzeniu zapewnia najwyższą wydajność i trwałość.

Artystyczne grzejniki dekoracyjne do pokoju

Najważniejszym pomieszczeniem w mieszkaniu przyjęło się uznawać salon – to reprezentacyjny pokój, w którym zazwyczaj przyjmujemy gości i spędzamy wolny czas. Staramy się więc zadbać o jego aranżację i dopracować detale takie, jak poduszki czy obrazy. Obecnie mamy jeszcze jeden sposób na designerskie wykończenie wnętrza – pokojowe grzejniki dekoracyjne. Ich kreatywne formy, bogata gama kolorystyczna oraz modernistyczne wzornictwo pozwalają nie tylko na atrakcyjne i jednocześnie funkcjonalne zaaranżowanie przestrzeni, ale też na dodatkową ozdobę do mieszkania. Jeśli zależy Ci na dużej wydajności urządzenia grzewczego, warto postawić na grzejniki pokojowe z płaską płytą o dużej powierzchni grzewczej, np. model Reggiolo 2 Os. Jego dodatkową zaletą jest możliwość wyboru przyciągającej wzrok grafiki, która odmieni Twoje wnętrza!

Dekoracyjne grzejniki łazienkowe – funkcjonalność nie oznacza nudy

Nie trzeba ograniczać się z designerskimi urządzeniami grzewczymi jedynie do salonu – równie istotne są dekoracyjne grzejniki łazienkowe. Zaaranżowanie nowoczesnej łazienki wymaga wiele czasu, pomysłowości i dobrego planu – idealne dopasowanie ceramiki, płytek i mebli wbrew pozorom nie jest łatwe. Jednak w łazience, miejscu zazwyczaj wilgotnym, kluczowym elementem jest grzejnik łazienkowy. Nie trzeba się jednak jak niegdyś ograniczać jedynie do ich funkcji grzewczej – dzięki ozdobnym i nieszablonowym modelom w asortymencie dekoracyjnych grzejników łazienkowych nawet minimalistyczna, biała łazienka nabierze charakteru!

Na stronie artykulygrzewcze.pl znajdziemy wiele wariantów, które zaskoczą nas swoją formą i nowatorskim designem, np. przepiękny, złoty grzejnik łazienkowy FURORE VERSO EU50 w stylu retro czy nowoczesny dekoracyjny grzejnik łazienkowy z płaską płytą i wieszakami na ręczniki Platt Color, dostępny w wielu wymiarach i odcieniach.

Grzejniki dekoracyjne – instalacja pod oknem to przeszłość!

Można zauważyć pewien trend sprzed wielu lat, kiedy to wszelkie grzejniki instalowało się pod oknem lub przy drzwiach. Dla maksymalnej wydajności ogrzewania grzejniki zwykło się montować na ścianach najzimniejszych. W ten sposób chciano zmniejszyć odczucie napływu zimnego powietrza z nieszczelnych okien. Jednak nowoczesne budownictwo pasywne udoskonaliło izolacje w pomieszczeniach, dzięki czemu pokojowy grzejnik dekoracyjny możemy umieścić w dowolnym miejscu! Tak pięknych kaloryferów artystycznych nie warto chować pod oknem – wyeksponuj je i wkomponuj w aranżację wnętrza!

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dekoracyjnych grzejników pokojowych, grzejników łazienkowych, grzejników kanałowych i innym asortymentem na stronie artykulygrzewcze.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *