Folia bąbelkowa – jakie ma zastosowanie?

Najbardziej wdzięcznymi użytkownikami folii bąbelkowych są dzieci. Zaraz po rozpakowaniu prezentu urodzinowego lub gwiazdkowego zaczyna się zabawa z zaciskaniem małych pęcherzyków powietrza, które wydają z siebie charakterystyczny dźwięk. Dzieciaki w każdym wieku to uwielbiają, a w dodatku i dla dorosłych “pękanie” pęcherzyków folii bąbelkowej okazuje się być niezłą rozrywką. Temat jest jednak dużo bardziej poważny, niż się wydaje. Dlaczego w dziedzinie transportu oraz przechowywania towaru odpowiednio dobrana folia bąbelkowa ma tak ogromne znaczenie?

Folia bąbelkowa – pamiętaj o niej w dziale handlowym

Folia bąbelkowa sprawdzone rozwiązanie, aby produkty z każdego rodzaju sklepu internetowego trafiały pod adresy swoich odbiorców w idealnym i nienaruszonym stanie. Brak folii bąbelkowej jako podstawowej warstwy ochronnej dla produktów rozsyłanych przez kurierów i firmy dostawcze jest ogromną nieodpowiedzialnością. Zwłaszcza w sytuacjach, gdy mówimy i zagrożeniu nieszczęśliwymi wypadkami, wskutek których delikatny materiał narażony jest na częściowe lub kompletne zniszczenie.

Każdy dostawca i przedsiębiorca prowadzący swój własny biznes internetowy powinien wiedzieć, że przed trafieniem do fabrycznego kartonu z nalepką adresową wszystkie przedmioty podlegające procedurze sprzedaży powinny zostać dodatkowo chronione przynajmniej dwoma warstwami folii bąbelkowej. Materiał ten na szczęście nie jest zbyt kosztowny, dlatego też w sytuacjach przygotowywania wysyłek do dłuższej podróży nie warto na nim oszczędzać.

Wysokiej jakości folię bąbelkową znajdziesz na stronie https://neopak.pl/folie/folia-babelkowa.

Folia bąbelkowa – podstawa dla każdej hurtowni oraz sklepu internetowego

Szczególnie na różne zniszczenia i pogorszenie wyglądu zewnętrznego na skutek długotrwałej podróży narażone są produkty wykonane ze szkła, tworzyw sztucznych oraz drewna. I to właśnie one najbardziej potrzebują odpowiednio dopracowanej ochrony. Folia bąbelkowa stosowana być może wewnątrz kartonowego opakowania, gdy owijamy nią każdy osobny element wchodzący w skład zamówienia. Dla zwiększenia bezpieczeństwa folią bąbelkową poleca się także owijać kartony od strony zewnętrznej, zwłaszcza, jeśli istnieje prawdopodobieństwo, że ochrona zastosowana wewnątrz opakowania będzie mało wystarczająca.

Folia bąbelkowa przy zastosowaniach domowych

Każdy z nas folię bąbelkową wykorzystywać może także we własnym domu. Tego rodzaju produkt uratował już życie niejednej osobie zmagającej się z przeprowadzką lub remontem. Ostre kanty mebli lub przedmiotów dekoracyjnych codziennego użytku trzeba zawsze zabezpieczyć, aby nie obiły się przy transporcie i przenoszeniu. Do tego typu zadań folia bąbelkowa nadaje się znakomicie. Wystarczy kilkakrotnie owinąć nią domowe taborety, szafki, blaty stołów, aby zyskać pewność, że na miejsce nowego zamieszkania meble dotrą bez żadnych ubytków i wybrakowanych elementów konstrukcji. Do wyboru pozostaje wiele rodzajów folii bąbelkowych, jeśli chodzi o długość, szerokość oraz wielkość bąbelków. Im szersza folia – tym większe możliwości.

 

redakcja
redakcja
Artykuły: 85

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *