Dlaczego wibratory są tak popularne? Poznaj 5 powodów, dlaczego warto je mieć!

Wibrator to najpopularniejsza zabawka erotyczna wśród kobiet. Pełni wiele funkcji, często jest również wykorzystywana jako urozmaicenie życia intymnego w związku. Dlaczego warto mieć wibrator? Poznaj 5 najważniejszych powodów!

Zabawki erotyczne dla kobiet coraz rzadziej są tematem tabu!

Przed laty mało która kobieta przyznawała się do faktu posiadania wibratora. Z biegiem lat odchodzi się od tego stanowiska, a Polki stają się coraz bardziej otwarte i śmielej wyrażają i manifestują swoje potrzeby w strefie intymnej. Również wibrator kiedyś nie cieszył się dobrą sławą, nawet pomimo faktu, że nie jest to urządzenie, które znajduje się na rynku od kilku czy kilkunastu lat. Pierwsze prototypy zabawek erotycznych na wzór dzisiejszych wibratorów opracowano już w XIX wieku. Wówczas były to urządzenia na korbkę, którą lekarze leczyli „kobiecą histerię”. Od tego czasu wiele się zmieniło, a rynek akcesoriów intymnych rozrósł się do ogromnych rozmiarów, dzięki czemu można dopasować dane urządzenie do indywidualnych preferencji danej kobiety. Producenci wciąż opracowują nowe modele wibratorów, które mają na celu zaspokojenie kobiecych potrzeb.

Dlaczego warto mieć wibrator? Poznaj 5 powodów!

Istnieje co najmniej kilka odpowiedzi na powyższe pytanie. Przede wszystkim może to być urozmaicenie życia erotycznego.

1. Wibrator może kobietę wiele nauczyć, szczególnie panie, które mają problem z odczuwaniem satysfakcji po zbliżeniu z partnerem. Urządzenie pozwoli lepiej poznać własne ciało i poinstruować, jaka metoda stymulacji będzie najlepsza.

2. Wibrator nie musi zastępować partnera. To nieprawda, że gdy kobieta zacznie używać wibratora, przestaną ją interesować zbliżenia z partnerem. Często jest wręcz przeciwnie, to zabawki erotyczne pozwalają na nowe doznania we dwoje.

3. Szeroki wybór typów i rozmiarów. Obecnie na rynku znajduje się wiele wibratorów, nie tylko oddających kształt penisa. Popularność zyskują zwłaszcza produkty z dodatkowymi wypustkami stymulującymi łechtaczkę, np. wibrator króliczek Deep Fantasy

4. Wibrator pomoże zadbać o kobiecą satysfakcję. To gadżet, który służy rozładowaniu seksualnego napięcia. Pozbycie się go często warunkuje dobry nastój czy pomaga się odstresować.

5. Dla wielu pań zastępuje również partnera. Singielki coraz częściej mówią głośno o swoich potrzebach, a urządzenie pomoże je zaspokoić. To także rozwiązanie dla osób, które tymczasowo z różnych względów zrezygnowały we współżycia.

Jak widać, posiadanie wibratora, wiąże się z szeregiem korzyści. Część osób wzbrania się przed zakupem urządzenia osobiście, dlatego warto wybrać dyskretne sklepy online, które odpowiednio zapakują przesyłkę.

Wibrator to najpopularniejsza kobieca zabawka erotyczna. Można wykorzystywać ją na wiele sposobów, w zależności od preferencji. Dla wielu kobiet, zwłaszcza młodych, może pomóc w zrozumieniu własnego ciała, pozwalając na odkrycie, które techniki czy metody wiążą się z satysfakcją, a które stają się nieprzyjemne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *