Czym cechuje się marka Prosto?

Bardzo łatwo można obecnie zauważyć, że ciuchy od tego producenta cieszą się naprawdę sporą popularnością. Poznaj historię marki Prosto. Dowiedz się, jak to wszystko się zaczęło i kto stał za powstaniem tego brandu. W dzisiejszym wpisie nie zabraknie oczywiście informacji dotyczących tego, co konkretnie produkuje na co dzień Prosto. Zapraszamy zatem do lektury.

Prosto – historia tej marki

Tak naprawdę wszystko rozpoczęło się już w 2000 roku. Wtedy to Wojciech Sosnowski (znany jako raper Sokół) zdecydował się na stworzenie marki Prosto. Łatwo domyślić się, że elementy garderoby od samego początku były ukierunkowane pod konkretną grupę ludzi. Z racji tego, że Wojciech Sosnowski wywodził się z hip-hopu, produkowane ubrania miały być nie tylko modne, ale przede wszystkim wygodne i komfortowe. Odzież Prosto typu streetwear od samego początku przypadła do gustu wielu Polakom, dla których te cechy były zaś najbardziej istotne. Nie da się ukryć, że sukces marki był związany jednak nie tylko z tym aspektem. Bardzo duże znaczenie miała postać samego Wojciecha Sosnowskiego. Sokół był bowiem w tamtych czasach bardzo popularny. Miał na swoim koncie swoje sukcesy, a także współpracę z takimi artystami, jak Tede, czy O.S.T.R. Wiadomość o tym, że tworzy swoją markę odzieżową, odbiła się zatem szerokim echem. Nie tylko w środowisku stricte muzycznym. Ludzie szybko docenili zaś to, że ubrania od Prosto są realizowane z porządnych materiałów, a także cechują się efektownym, modnym designem.

Bogaty asortyment

Obecnie odzież typu streetwear jest bardzo popularna. Klienci zainteresowani tym tematem decydują się m.in. na kurtki Pit Bull. Ta marka jest doceniana za jakość wykonania oraz duży wybór. Okazuje się, że można kupić nie tylko kurtki Pit Bull, ale także szereg innych elementów garderoby (na różne pory roku kalendarzowego). Statystyki pokazują, że dużym uznaniem cieszy się też właśnie marka Prosto (założona już ładnych parę lat temu przez Wojciecha Sosnowskiego). Co może być kupione? Producent zatroszczył się o kilka różnych linii odzieżowych. Do wyboru są m.in. Label oraz Klasyk. Klienci mają okazję kupić zatem modne bluzy, czapki oraz koszulki patriotyczne. To nie wszystko. Można bowiem zdecydować się także na spodnie i kurtki, które szczególnie teraz (przed okresem jesienno-zimowym) są bardzo często wybierane. Klienci doceniają staranne wykonanie z odpowiednio wybranych materiałów. Nie da się ukryć, że takie ciuchy są również modne i idealnie wpisują się w aktualne trendy.

W ofercie znajdują się jednak nie tylko ubrania, ale także różnego rodzaju akcesoria. Bez problemu można zatem zdecydować się na paski, bardzo popularne ostatnimi czasy nerki, czy nawet torby na ramię. Ciekawym rozwiązaniem jest również Chestrig. To saszetka na pierś w formie kamizelki. Jest nie tylko wygodna, ale również bardzo funkcjonalna. Trzeba podkreślić, że marka Prosto tworzy nowoczesne rzeczy dla mężczyzn i kobiet. Warto dodać, że z tą marką współpracuje zaś m.in. była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk.

redakcja
redakcja
Artykuły: 85

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *