Biuro detektywistyczne. Zakres usług

Prywatny detektyw to ktoś, kto zagłębia się w niewyjaśnione i zawiłe sprawy, znajduje fakty i analizuje informacje dotyczące spraw prawnych, finansowych i osobistych. Oferują wiele usług, w tym weryfikację pochodzenia ludzi, śledzenie osób zaginionych, badanie przestępstw komputerowych czy wykrywanie podsłuchów. Ktoś Cię oszukał, groził, albo czyha na twoje życie, zdrowie lub majątek? Sprawdź ofertę biura detektywistycznego z Łodzi!

Zadania detektywa z Łodzi

Prywatni detektywi najczęściej wykonują następujące czynności:

 • Przeprowadzenie wywiadu w celu zebrania informacji.
 • Wykonanie różnego rodzaju wyszukiwania, korzystając z zapisów komputerowych lub nieskomputeryzowanych.
 • Prowadzenie nadzoru (szukanie lub obserwowanie osoby)
 • Zbieranie dowodów do przedstawienia w sądzie.
 • Weryfikacja zatrudnienia, dochodów i faktów dotyczących pochodzenia danej osoby.
 • Badanie przestępstw komputerowych, takich jak kradzież tożsamości i stalking.
 • Pomoc w sprawach odpowiedzialności karnej i cywilnej, spraw zaginionych, roszczeń ubezpieczeniowych i oszustw.
 • Wykrywanie podsłuchów – rodzaj, zasięg, kamuflaż.
 • Sprawy rodzinne – ustalanie ojcostwa, sprawdzanie niani.
 • Ochrona w biznesie – doradztwo strategiczne, wyjście z sytuacji kryzysowej, kreowanie i utrwalanie właściwego wizerunku.
 • Wywiad konkurencyjny – analiza rozproszonych danych i zdefiniowanie obszarów zagrożeń dla przedsiębiorstwa, które pozwolą na zwiększenie bezpieczeństwa firmy.

 

Biuro detektywistyczne Top Detektyw – detektyw z Łodzi

Prywatny detektyw najczęściej pracuje dla osób fizycznych, prawników lub firm. Jednak detektyw z Łodzi Dariusz Korganowski dzięki 16-letniemu doświadczeniu i praktyce otworzył własne biuro detektywistyczne Top Detektyw. Wraz ze swoją grupą TOP stawia na pierwszym miejscu skuteczność, mając na celu dobro i bezpieczeństwo klientów.

 

W biurze detektywistycznym w Łodzi najczęściej klienci przychodzą o pomoc w sprawach kryminalnych (80%), sprawach rodzinnych (55%) oraz sprawach gospodarczych (40%). Detektyw z Łodzi zawsze stara się znaleźć optymalne rozwiązanie i oferować usługi dostosowane do potrzeb klientów. Może zaproponować m.in. przeprowadzenie kontroli przeszłości pracownika przed zatrudnieniem, badać oskarżenia o kradzież pieniędzy z firmy lub udowodnić / obalić niewierność w sprawie rozwodowej.

 

Prywatni detektywi używają różnych narzędzi podczas badania faktów w sprawie. Duża część ich pracy jest wykonywana przy użyciu komputera, który pozwala im szybko uzyskać informacje, takie jak zapisy wcześniejszych aresztowań danej osoby, numery telefonów, dane z portali społecznościowych i e-maile. Wykonują telefony, aby zweryfikować fakty, takie jak dochód osoby i miejsce zatrudnienia. Przeprowadzają również wywiady z ludźmi podczas dochodzenia w tle. Śledczy mogą działać pod przykrywką, udając kogoś innego, aby pozostać niezauważonym, uzyskać informacje lub obserwować podejrzanego.

Wykrywanie podsłuchów – chroń swoją prywatność

Jesteśmy otoczeni nowoczesną technologią, która jest jednocześnie ogromnym udogodnieniem, jak i sporym zagrożeniem. Poprzez jej używanie jesteśmy bardziej narażeni na różne rodzaje oszustw i przestępstw, takich jak podłożony nam podsłuch. Sama weryfikacja tego faktu nie należy do łatwych, gdyż istnieje wiele rodzajów podsłuchów: radiowy, GSM, sejsmiczny czy przewodowy. Trzeba być czujnym i zdawać sobie sprawę, że każdy rodzaj podsłuchów wykorzystuje inną technologię i sprawdza się w różnych sytuacjach. Podejrzewasz, że jesteś podsłuchiwany? Skontaktuj się z biurem detektywistycznym Top Detektyw – detektyw z Łodzi Dariusz Korganowski gwarantuje profesjonalne wykrywanie podsłuchów! Zachęcamy do odwiedzenia strony www.dariuszkorganowski.pl/ i zapoznania się z pełną ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *