5 nowych i najlepszych seriali kryminalnych na Netflix

Każdy nowy wciągający serial z dreszczykiem emocji, sprawą morderstwa lub innego przestępstwa, to nie lada gratka dla fana kryminałów.

Co chwile pojawiają się nowe propozycje mrożących krew w żyłach kryminalnych opowieści, które z chęcią oglądają miliony widzów. Dzisiaj mamy dla Was 5 nowych i najlepszych seriali kryminalnych na Netflix.

Niewiarygodne

Młoda kobieta – Marie Adler, zgłasza na policję sprawę gwałtu, do którego doszło podczas włamania do jej domu. Jednak zostaje oskarżona o kłamstwo, gdyż jej wersja jest odbierana za mało wiarygodną. W tym samym czasie, w innym mieście trwa śledztwo w bardzo podobnej sprawie. 

Jest to mini serial, składający się z 8 odcinków, z których każdy trwa od 45 minut do godziny. 

The Stranger

Serial ten jest adaptacją powieści Harlana Cobena. Adam Price dowiaduje się o pewnej szokującej informacji dotyczącej jego żony. Postanawia poszukać odpowiedzi, a tym samym wplątuje się w intrygę. Jak się to wszystko zakończy?

Jest to 8 – odcinkowy serial. Każdy odcinek trwa około 45 minut. 

Zakładnik

Alain Delambre, bezrobotny, 57 – letni mężczyzna dostaje atrakcyjną ofertę pracy. Jednak po czasie okazuje się, że wcale nie jest tak kolorowo i zdaje sobie sprawę, że stał się jedynie pionkiem w korporacyjnej grze.

Serial liczy 6 odcinków, z czego każdy trwa 50 – 60 minut. 

The Valhalla Murders

Akcja serialu rozgrywa się w Rejkiawiku, gdzie policja zajmuje się sprawą serii podobnych do siebie morderstw. Sytuacja ta wstrząsa całą lokalną społecznością. A jaki okaże się finał sprawy?

To 8 – odcinkowy serial. A każdy odcinek trwa około 45 minut.

Undercover

Jest to serial oparty na prawdziwej historii. Tajni agenci udają zakochaną parę i zamieszkują na kempingu w sąsiedztwie narkotykowego barona, do którego świata chcą wniknąć. 

Serial składa się z 10, około 50 – minutowych odcinków.

Wiadomo jak to jest z serialami kryminalnymi. Nie chcemy o nich zbyt dużo czytać, ani słuchać, chcemy je po prostu obejrzeć. Dlatego też nie chcemy ujawniać Wam spoilerów, a jedynie zaproponować tytuły warte obejrzenia.

Każdy z tych seriali jest zupełnie inną historią, jednak każdy z nich trzyma w napięciu. Jest też coś co ich łączy.

To coś, co sprawia, że ciężko powstrzymać opcję automatycznego przechodzenia do kolejnego odcinka. Zwyczajnie – ciężko się od nich oderwać. Ale chyba to właśnie wyznacznik dobrego kryminału, a właściwie każdego serialu. Kiedy nie możemy się doczekać każdego kolejnego odcinka, a nasza ciekawość sięga zenitu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *