5 najlepszych seriali na jesień w HBO GO

Tegoroczna jesień jest wyjątkowa. Nie ma znaczenia, czy wcześniej jesienne wieczory spędzaliście na kanapie lub przed laptopem na oglądaniu seriali. Zapewniamy, że w tym roku będziecie oglądać seriale na HBO GO! Po pierwsze, oferta jest imponująca. Po drugie, koronawirus nie odpuszcza i lepiej też czas spędzić bezpiecznie w domu. Poznajcie nasz ranking – najlepsze seriale w HBO GO!

Od nowa 

Ten serial nie może być zły. Jest tyle powodów, żeby wskazać jego wspaniałość, że sami nie wiemy, od czego zacząć… Może od tego, że głównych bohaterów gra boska Nicole Kidman i przystojny Hugh Grant? Jeśli to Was nie przekonuje, to musicie wiedzieć, że twórcą „Od nowa” jest twórca „Ally McBeal”, „Boston Public”, „Wielkich kłamstewek” czy… kultowego „Doogie Howser, lekarz medycyny”! Historia miniserialu jest zaskakująca i w sumie może zdarzyć się każdemu. Naprawdę warto!

Branża

Jeśli tęsknicie za pracą, która odbywa się w wielkiej korporacji, wkręcicie się w serial koprodukcji HBO i BBC. „Branża” opowiada o londyńskiej korporacji, niekoniecznie ze złotymi zasadami dla pracowników. Tutaj romans przeplata się z lobbingiem, a chore ambicje z uzależnieniem od narkotyków. Doskonale przedstawiony szklany sufit w środowisku bankierów. Mocne. 

Czarnobyl

To krótki serial – ma zaledwie 5 odcinków. Jednak każdy z nich to prawdziwy majstersztyk. O prawdziwej historii z 1986 r., kiedy w następstwie awarii reaktora atomowego, doszło do wybuchu w elektrowni jądrowej na Ukrainie, słyszał chyba każdy z nas. Serial to połączenie faktów, wyjątkowego klimatu oraz wspaniałych zdjęć. Przejmujące, druzgocące – a jednocześnie wciągające. Kiedy obejrzeć, jak nie teraz?!

Wataha

Na platformie dostępne są 3 sezony polskiego serialu o straży granicznej z Bieszczad. Warto oglądać od pierwszego odcinka pierwszej serii, bo historia się zazębia. Poszczególne sceny wynikają z poprzednich – czuć to w akcji serialu. Najciekawsze w nim jest to, że kiedy wydaje się Wam, że wiecie, ja serial się skończy nagle ginie ktoś, kto według Was powinien zagrać w odcinku finałowym. 

Opowieści podręcznej

To naprawdę dobry serial, który doczekał się już trzech sezonów – z planami na nakręcenie czwartego. Zyskał na znaczeniu w obliczu wydarzeń politycznych w Polsce. Akcja serialu rozgrywa się w Stanach i przedstawia świat, w którym rodzi się za mało ludzi, więc kobiety stają się surogatkami. Warto obejrzeć dla wyrobienia własnego zdania. 

Na HBO GO czekają na Was także godne polecenia „The Affair”, „Homeland” czy „Rodzina Soprano”. Nie są to seriale premierowe, ale naprawdę świetne seriale, które wciągną Was na dobre!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *