5 najlepszych aplikacji na telefon dla imprezowiczów

„Będzie, będzie zabawa! Będzie się działo! I znowu nocy będzie mało.” Można by powtórzyć za zespołem Piersi. Bo przecież czasami po prostu trzeba się zabawić. Zabieramy paczkę naszych znajomych i … 5 aplikacji dla imprezowiczów, które sprawią, że Wasza impreza będzie świetna, a powrót z niej bezbolesny!

Going

Zanim zacznie się impreza, dobrze jest zrobić małe rozeznanie, co i gdzie będzie się odbywało. Do tego przydać się może aplikacja Going, która jest swego rodzaju kalendarzem różnych ciekawych wydarzeń w danym mieście. Dzięki tej aplikacji, możemy zaznaczyć sobie w kalendarzu wydarzenia, które nas najbardziej interesują i będziemy mieć pewność, że o nich nie zapomnimy. Aplikacja daje nam także możliwość zakupu biletów na wydarzenia. Kino, teatr, koncert bądź inna impreza. Wybierz to co jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjne i baw się dobrze!

Cocktail Flow – Drink Recipes

Zaskocz swoich przyjaciół i podaj im wyjątkowe, niecodzienne wyjątkowe drinki, niczym najlepszy barman. Serwując im coś nowego, czego totalnie się nie spodziewają, możesz wywołać nie lada zachwyt, a już na pewno uśmiech na ich twarzach. Do wyboru, do koloru i do smaku. Możesz eksperymentować i próbować coraz to nowych przepisów. A naprawdę długą listę znajdziesz właśnie w aplikacji Cocktail Flow – Drink Recipes. Oprócz przepisów, znajdziesz także dokładną instrukcję jak wykonać różnego rodzaju drinki. Możesz także wyszukiwać napoje przy pomocy kilku kategorii. Wśród nich możesz zaznaczyć, na jakim alkoholu chcesz wykonać drinka, inna kategoria to typ lub kolor. Dzięki takim drinkom żadna impreza nie będzie nudna, a Ty i Twoi znajomi będziecie bawić się przednio. A te drinki, które najbardziej posmakują Tobie i Twoim znajomym, możesz dodać do listy ulubionych, by następnym razem o nich pamiętać i móc łatwo je znaleźć. 

Drunk Mode – Call Blocker

Jak wiadomo nadmiar alkoholu często idzie w parze z nieprzemyślanymi decyzjami. A często nawet działaniami, o których później nie pamiętamy. Po co zatem niepotrzebnie narażać się na nieprzyjemne sytuacje i problemy? Twórcy aplikacji Drunk Mode – Call Blocker z pewnością chcą pomóc nam w uniknięciu takowych. Wystarczy, że w aplikacji zaznaczymy planowany czas imprezy. Przez ten okres w naszym telefonie, ukrywane są wybrane przez nas wcześniej kontakty. Unikniemy zatem sytuacji, że pod wpływem alkoholu, nie w pełni świadomi tego co się z nami dzieje, zadzwonimy do byłych partnerów, czy wyznamy miłość, osobie, w której skrycie się kochamy. Takie rzeczy, mimo wszystko, lepiej załatwiać na trzeźwo. Możecie podziękować twórcom aplikacji za uchronienie Was przed własnymi, nie do końca udanymi pomysłami. I jest coś jeszcze! Dzięki GPS możecie także odnaleźć swoich imprezujących znajomych, dlatego, nie musicie się już obawiać, że ich zgubicie. Wyłączenie blokady w telefonie, możliwe jest, po wcześniejszym rozwiązaniu zadania arytmetycznego. Zabezpieczenie wydaje się zatem dosyć solidne i potrzeba świeżego umysłu, by odblokować telefon.

Alkotest

Na każdej imprezie nadchodzi ten czas, że trzeba powiedzieć sobie dość. Czasami tylko nie wiemy kiedy taki moment nadchodzi. I tu znowu z pomocą przychodzi nam kolejna aplikacja. Alkotest działa jak wirtualny alkomat. Wprowadzasz tam podstawowe dane, jak wiek, wagę oraz płeć, a także podajesz rodzaj, ilość i okres w jakim spożywałeś alkohol. Aplikacja przedstawi Ci następnie informacje, oczywiście jedynie orientacyjne,  ile czasu Twój organizm będzie potrzebował by całkowicie wytrzeźwieć. Pamiętajcie jednak, że jest to tylko aplikacja i nie należy traktować jej jako wyroczni. Na to, w jakim stanie jest nasz organizm ma wpływ także wiele innych czynników. Warto jednak pamiętać o spożywaniu alkoholu w granicach rozsądku i bezdyskusyjnie nie wsiadać za kierownicę po wypiciu nawet najmniejszej ilości alkoholu!

ITaxi

Ostatnim etapem jest powrót do domu. Wiadomym jest, że jeśli spożywaliśmy alkohol, nie możemy powrócić samodzielnie. Dlatego też przydatną aplikacją może okazać się ITaxi. Wystarczy pobrać ją na telefon i zarejestrować się. Są w niej ciekawe opcje, które pozwalają m.in. kontrolować trasę oraz cenę przejazdu, możesz także zapłacić online, wybrać rodzaj i wielkość pojazdu (np. z dużym bagażnikiem), a nawet zaznaczyć opcję „cichy przejazd”.

Oto nasze propozycje 5 najlepszych aplikacji na telefon dla imprezowiczów. Korzystacie z którejś z tych aplikacji? A może macie inne ulubione, bez których nie wyobrażacie sobie żadnej imprezy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *